عطر

عطر ادکلن بنتون لتس فلای-Benetton Let’s Fly

عطر ادکلن بنتون لتس فلای-Benetton Let’s Fly عطری است خنک و ملایم. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن بنتون لتس فلای-Benetton Let’s Fly عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن بنتون لتس فلای-Benetton Let’s Fly

عطر ادکلن بنتون لتس فلای-Benetton Let’s Fly،برای آقایان بلندپرواز و امروزی بسیار مناسب است. این عطر بوی  خنکی داشته و برای استفاده در فصول گرم سال یعنی تابستان و بهار پیشنهاد می‌شود.

 بطری Let’s Fly بسیار شیک و ساده طراحی شده است. روی بطری نام Let’s Fly و نشان تجاری بنتون با رنگ مشکی چاپ شده است. مایع درون شیشه به رنگ طلایی بوده و از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود.

به‌محض اسپری کردن Let’s Fly روی پوست و محل نبضتان بوی نارنج، نارنگی و هندوانه را استشمام خواهید کرد. این ترکیب مرکباتی و میوه‌ای، تازگی و انرژی فراوانی را به شما و اطرافیانتان منتقل می‌کند. در ادامه و پس از مدتی، نت‌های میانی از راه رسیده و جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. این نت‌ها از نت‌های دریایی، اسطوخودوس و گل شمعدانی ساخته شده‌اند. بوی شیرین این ترکیب شادی و طراوت ویژه‌ای را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی طولانی، نت‌های میانی جای خود را به نت‌های پایانی خواهند داد. نت‌های پایانی از چوب سدر، مشک و عنبر تشکیل می‌شوند. این ترکیب شیرین و طبیعی، شورونشاط را به شما هدیه می‌کند.

  • رایحه اولیه:نارنج، نارنگی و هندوانه
  • رایحه میانی:نت‌های دریایی،اسطوخودوس و گل شمعدانی
  • رایحه پایانی:چوب سدر، مشک و عنبر

ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر بنتون لتس فلای

ادکلن بنتون لتس فلای

بنتون لتس فلای

Benetton Let’s Fly

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 مهر 1396ساعت 15:29 توسط عطر بازار  | 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :